SvenPol consulting


Współpraca wygląda różnie
w zależności od potrzeb 
uwarunkowań klientów.


Nasze Usługi
rozwóJ Biznesu

Przewodnictwo od teraźniejszości ku przyszłości na rynkach polskim i szwedzkim. Pomagamy Ci identyfikować kluczowe możliwości wzrostu i opracowywać strategie zapewniające długotrwały sukces.

ANALIZA I NEGOCJACJE Z DOSTAWCAMI

Nasza specjalizacja to identyfikacja i porównywanie najlepszych dostawców w celu zoptymalizowania działalności Twojej firmy.


OBSŁUGA KLIENTA / USŁUGI HR I ADMINISTRACJA

Zapewniamy wsparcie w obszarze obsługi klienta, zarządzania zasobami ludzkimi oraz administracji. Skupiamy się na zarządzaniu dokumentami, korespondencją e-mail oraz organizacją wydarzeń.


zarzdzanie Projektami

Pomagamy w planowaniu i kierowaniu projektami, aby osiągnąć zamierzone cele.

Marketing/ marketing społecznościowy

Tworzymy i zarządzamy kampaniami reklamowymi oraz stronami internetowymi, by promować Twoją firmę.Jeśli masz pytania lub potrzebujesz bliższych informacji, zachęcamy do kontaktu. Chętnie służymy pomocą i konsultacją.

TWÓRZ WARTOŚĆ DODANĄ, DZIAŁAJ EFEKTYWNIE
MAKE it easy
WSPÓŁPRACUJ profejonalnie
Make it easy
OSZCZĘDZAJ CZAS,
ENERGIĘ i PIENIĄDZE
make it easy


ANALIZUJEMY TWOJE POTRZEBY, DOSTARCZAMY WSPIERANIE EKSPERTÓW I TWORZYMY NOWE MOŻLIWOŚCI BIZNESOWE, PODNOSZĄC EFEKTYWNOŚĆ TWOJEJ FIRMY.
Ceny za nasze usługi dostosowujemy indywidualnie, uwzględniając zakres prac oraz rodzaj współpracy. Naszym celem jest zapewnienie konkurencyjnych i sprawiedliwych cen,
dostosowanych do Twoich specyficznych potrzeb.


Referencje

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów
-przekonaj się jak wiele możemy dla Ciebie osiągnąć!

“Martyna to profesjonalistka o niezrównanym poczuciu obsługi klienta. Jej kreatywne pomysły, solidna zdolność do analizy sytuacji i wkład w optymalizację procesów przyczyniły się znacząco do naszego sukcesu. Szczerze polecamy SvenPol Consulting. ”


MARIUSZ ŁYSZCZARZ
DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

MosquitoCloud AB

Dzięki współpracy z SvenPol Consulting udało nam się znacząco obniżyć koszty operacyjne poprzez znalezienie bardziej konkurencyjnych dostawców. Skróciliśmy także czas potrzebny na realizację naszych działań biznesowych, co przyczyniło się do poprawy naszych wyników finansowych. Współpraca ta przyniosła nam korzyści w postaci efektywności i oszczędności.

MONIKA MIERNIK
KIEROWNIK HOTELU

Hotel Rallarrosen